Otworzenie biznesu to jedno, jeśli jednak chcemy sprzedawać skutecznie w internecie potrzebujemy sprawdzonych rozwiązań. Po co kopać w otwarte drzwi?

1.    Analiza - pierwszym krokiem przy rozpoczęciu współpracy z nami jest dogłębna analiza potrzeb. Pomoże nam to na uszycie oferty na miarę Państwa potrzeb.

2.    Plan sprzedażowy - jakie rozwiązania wdrożyć by sklep skutecznie sprzedawał, jak pozyskać i przede wszystkim zatrzymać klienta u siebie, by dokonał ponownie zakupów,

3.    Kanały dystrybucji – gdzie pojawiać się by jeszcze lepiej dotrzeć do klienta. Pomagamy dobrać pośredników, wykorzystać dostępne w internecie narzędzia, jednym słowem – doradzamy jak sprzedawać!

4.    Reklama – profesjonalny design, bogata oferta produktowa, świetna obsługa Klienta to niewątpliwie klucz do sukcesu. Najpierw jednak trzeba pozyskać Klientów do Twojego sklepu. Pomożemy Ci zaistnieć wykorzystując sprawdzone rozwiązania reklamowe, wesprzemy przy planowaniu budżetu reklamowego - doradzimy gdzie warto a gdzie nie inwestować pieniędzy, przeprowadzimy kampanię linków sponsorowanych (SEM), doradzimy jak pojawić się w Social Media oraz zajmiemy się pozycjonowaniem strony sklepu.

5.    Projekt graficzny – Oprócz przygotowania sklepu internetowego skrojonego na miarę Twoich potrzeb, przygotowujemy również kompleksową identyfikację wizualną – opracowujemy grafikę, przygotujemy logo, materiały drukowane oraz materiały reklamowe do potrzeb internetowych

6.    Hosting – aby uniknąć korzystania z usług wielu dostawców jednocześnie, umieścimy Twój sklep na naszych serwerach. Wszystko w jednym miejscu!

Każdy kto chce rozszerzyć swoje wpływy o odbiorców z Internetu, prędzej czy później będzie musiał stanąć przed decyzją stworzeniu własnego sklepu internetowego. "Co jednak jest ważne przy tworzeniu sklepu internetowego?", "Czy zarządzanie takim sklepem jest trudne?" na te i podobne pytania z przyjemnością odpowiadamy i prezentujemy nasze realizacje:
4
Projekty
Butik Justa
Butik Justa
Sklep Atwora.pl
Sklep Atwora.pl
Sklep Blyskot.pl
Sklep Blyskot.pl
Sklep Redband.pl
Sklep Redband.pl