Usługi dla firm

Co zrobić by zaistnieć w sieci? Jak prezentować swoją ofertę by przekonać do siebie Klienta? Jak znaleźć się w top10 w wynikach Google? Na te i wiele innych pytań mamy rozwiązania i przede wszystkim wdrażamy je w życie

1.    Pierwszy i zarazem chyba najważniejszy krok to przygotowanie briefu. Czym się firma zajmuje, do jakiego Klienta docelowego chce dotrzeć, z jaką ofertą wychodzi na rynek.

2.    Stworzenie strony internetowej – kolejny krok to przygotowanie responsywnej strony internetowej (tzw. RWD) wraz z autorskim projektem graficznym. Każda strona wykonana przez IM-LOGIC jest zgodna ze współczesnymi standardami kodowania oraz sprzyja indeksowaniu przez roboty wyszukiwarek.

3.    Twórz własne treści – wygodne oprogramowanie do zarządzania treścią (tzw. CMS) pozwala na łatwą edycję tekstów i zdjęć. Żadna  wiedza programistyczna nie jest wymagana a całość zajmuje parę chwil.

4.    Reklama – sama strona to jednak nie wszystko. Oferta musi dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i oczywiście zainteresować skorzystaniem z oferty. Doradzamy jak zaplanować budżet na reklamę firmy oraz pomagamy w pozyskaniu nowych Klientów.

5.    Pozycjonowanie – Bartoszyce to mała miejscowość na północy Polski, jednak udało nam się pomóc wielu dużym firmom z całej Polski w lepszym zbudowaniu widoczności w sieci a grono zadowolonych wciąż rośnie. Pomożemy w wypozycjonowaniu kluczowych fraz do top10 w wynikach Google. Wykorzystujemy własne zaplecza, wybieramy tylko sprawdzone i legalne metody przy budowaniu widoczności strony. Pomagamy w wyjściu z bana (filtra) nałożonego przez Google oraz depozycjonujemy niepożądane hasła.

6.    Hosting – aby uniknąć korzystania z usług wielu dostawców jednocześnie, umieścimy Twój sklep na naszych serwerach.

Z naszych usług korzysta między innymi NZOZ Profimed Jastrzębie Zdrój – dentysta Jastrzębie Zdrój. Świadczący usługi stomatologiczne, logopedyczne, kardiologiczne na terenie Jastrzębia Zdroju i okolic